!Stará verze prohlížeče

Používáte starou verzi prohlížeče Internet Explorer pro který není tento web plně optimalizovaný. Stahněte a nainstalujte si prosím zde nejnovější verzi

img_img
;

O nás

BIANKA s.r.o. je společností, působící na trhu od roku 1996, jakožto  kreativní firma  s  širokým záběrem vzdělávacích a obchodních činností.
Máme bohaté zkušenosti s prací v oblasti reklamy, obchodu a služeb, cestovního ruchu. Dále jsou to navazující činnosti - mediální zastoupení, organizování kulturních, kulturně vzdělávacích a zábavných akcí, tělovýchovných a sportovních činností.


Postupně se svým zaměřením BIANKA s.r.o. vyprofilovala ve společnost s bohatými zkušenostmi v oblasti vzdělávání a výchovy, a to nejen v oblasti školství, ale i rozvoje firem a pracovních týmů.

Soustřeďuje se tak na komplexnost zabezpečení potřeb svých zákazníků a to od zpracování a výroby odborných materiálů, školení v oblasti rozvoje lidských zdrojů a péči o ně. Jednotlivé sekce a oddělení naší společnosti tak poskytují široký záběr služeb – od vydávání učebních pomůcek pro školy ČR, přes organizování nejrůznějších školení, vzdělávacích programů, až po kurzy a firemní akce typu outdoor managment tréninky, týmové workshopy  ( zážitková pedagogika, koučing pro manažery a podnikatele apod.)   a  nejrůznější další lektorskou činnost.
V oblasti vzdělávacích a relaxačních programů pro firmy poskytuje služby na základě individuální domluvy se zákazníky tak, aby výsledný produkt maximálně vyhovoval konkrétním požadavkům a potřebám jednotlivých společností, které si u nás objednají   drobné služby v oblasti relaxace či vzdělávání, nebo komplexní jedno i vícedenní pobytové akce „na klíč“.

Vždy klademe důraz na odbornost a kvalifikovaný přístup a proto dlouhodobě spolupracujeme se specialisty různých oborů i institucí.