!Stará verze prohlížeče

Používáte starou verzi prohlížeče Internet Explorer pro který není tento web plně optimalizovaný. Stahněte a nainstalujte si prosím zde nejnovější verzi

img_img
;

O nás

BIANKA s.r.o. je společností, působící na trhu od roku 1996, jakožto  kreativní firma  s  širokým záběrem vzdělávacích a obchodních činností.


Naše společnost dlouhodobě působí na trhu  vzdělávání  jako vydavatelství a nakladatelství se zaměřením na vydávání učebních pomůcek, zejména zvukových, obrazových a zvukově obrazových médií včetně interaktivních pomůcek a programů.

V oblasti výukových materiálů jsme postupně tematicky obsáhli předmětovou oblast českého jazyka, hudební výchovy, přírodních věd, občanské výchovy, zabývali jsme se i tématem první pomoci a ochrany člověka v případech ohrožení. Při výběru námi zpracovaných témat vždy vycházíme z konkrétních potřeb a požadavků učitelů a škol, tak jak je oni vnímají z hlediska školní praxe.

Postupně se svým zaměřením BIANKA s.r.o. vyprofilovala ve společnost s bohatými zkušenostmi v oblasti vzdělávání a výchovy, a to nejen v oblasti školství, ale i rozvoje firem a pracovních týmů.


Vždy klademe důraz na odbornost a kvalifikovaný přístup a proto dlouhodobě spolupracujeme se specialisty různých oborů i institucí.